אנחנו שם אתכם מקצה לקצה

"בדרכך"  מספקת מגוון שירותי קבורה אזרחית  כדי לאפשר לכל אחד מאתנו את החופש לבחור איך יראה היום האחרון בחייו.

אנו מלווים את לקוחותינו מהשלב בו הם מתלבטים על פתרונות לקבורה אזרחית, דרך תכנון הפרידה,

הטיפול הלוגיסטי והבירוקרטי ביום הפרידה, ביצוע שריפת הגופה ועריכת טקסי הפרידה

שירות מקצה לקצה

יום הפרידה מהחיים הוא יום קשה נפשית, פיזית וחברתית ובדיוק בנקודה זו מתווספים קשיים בירוקרטים, לוגיסטים, ותקשורתיים. הניסיון שלנו מלמד כי תכנון מראש מוריד חלק מהעומס, ושהעברת חלק מהאחריות למישהו אחר מקלה עוד יותר.

כאשר אנחנו דואגים לטיפול ברשיון הקבורה, שינוע הגופה, תכנון מראש של הטקס, טיפול בכל הלוגיסטיקה של מעמד פרידה- כל זה מפחית את העומס ומייצר מעמד פרידה יותר מכובד.

אנו, כחלק משירותנו מטפלים ב…

שריפת גופות (אופרה)

"שריפת גופות (אופרה) – לאחר שנטפל בבירוקרטיה של הקבורה, בשינוע הגופה ובזיהוי קפדני  אנו נעשה שימוש בתנור שריפת גופות. תנור זה מבטיח שריפה מהירה וירוקה תוך שימוש בטכנולוגיה מודרנית. לאחר השריפה אנו מעבירים את האפר לכד סטנדרטי או כד שבחרתם ומעבירים את הכד אל נציגכם או מקום טקס הפרידה. ניתן ללמוד יותר על שריפת גופות, על התהליך, הטכנולוגיה, החוקיות, הסטטיטיקות, ההיסטוריה ביהדות  ועוד

תכנון וכריכת טקסי פרידה

תכנון טקסי פרידה

"בדרכך"  מספקת מגוון שירותי קבורה אזרחית  כדי לאפשר לכל אחד מאתנו את החופש לבחור איך יראה היום האחרון בחייו.

תכנון טקסי פרידה – יחד אתכם, אנו מתכננים איך יראה יום הפרידה – מי יהיה, מה יבוצע, מה חשוב לכם שיתקיים, אילו מסרים תרצו להעביר ולמי. תכנון טוב מקל מאוד על הקרובים בבוא העת, ומאפשר לכם לממש פרידה בדרך שלכם. כדי ללמוד על תכנון טקסי פרידה

עריכת מעמד הפרידה (ארגון ההלוויה)

יש הזדמנות אחת למעמד פרידה, אז רצוי שהוא יהיה במקום נוח, באווירה מתאימה, עם כל השירותים שמפחיתים את העומס מיקיריכם.

אנו מספקים מקום שבנוי לטקסי פרידה. החל בחנייה נוחה, מקום אינטימי וממוזג לפרידה אישית, מרחב גדול לטקסי פרידה תחת פרגולה או על דשא. כמו כן אנחנו מספקים שירותי אודיו ווידאו, כסאות, שתייה קרה, ממחטות נייר, כיפות, מטריות, ושירותי הנחייה. פשוט מטפלים בכל הדברים הקטנים שעושים את ההבדל.

חשיבות מעמד הפרידה גדולה עבור …

הנצחה

אנו עוזרים לממש פעולות הנצחה לקראת טקס הפרידה ולאחריו. הנצחה יכולה להיות בתצורת סרט וידאו שיוקרן בטקס, מצגת חיים שתוקרן ברחבת הטקס, ספר זכרונות שימוקם על שולחן זכרון בטקס ובחדר הפרידה.

אנו עוזרים בארגון טקסי פרידה ייחודיים כמו פיזור אפר בים,  הפיכת אפר לתכשיטים, שימוש באפר לנטיעת עצים, ואפילו שילוח האפר לחלל. אין גבול למה שננסה לעשות אם רק תבקשו.

הרשימה של מה אנשים עושים עם האפר, כוללת …

כדי אפר של שריפת גופות

כדי אפר ומוצרי הנצחה

כד האפר יכול להיות סמל לדרך שלך, לסגנון החיים שלך ולשרת יותר נכון את דרך ההנצחה שבחרת.

אנו מציעים מבחר של כדים אקולוגים, כדי עץ, כדי פורצלן בעיצובים פורצי דרך, וכדי אפר קלאסים.

בנוסף אנו מציעים תכשיטי נצח – תכשיטים הכוללים כמות קטנה של אפר או תכשיטים העשויים מהאפר.

אבל אין כמו לראות כדי להבין אז  …

מקום לחזור אליו

בעוד שלחלק מהאנשים ברור איפה הם רוצים לפזר או לשמור את אפר יקירם, ישנם אנשים שרוצים מקום לחזור אליו בדומה לקבר בבית קברות. לשם כך אנו מציעים מקום לקבורת שדה של כדים בבית קברות אזרחי, מקום לנטיעת עצים מעל אפר הקבור באדמה ופתרונות של קולומבריום – תאים סדורים בארון שיש הנמצאים בבית קברות אזרחי.

כך תמיד אפשר לחזור ולהתכנס יחד ולחוד בקלות ובמקום נוח.

דילוג לתוכן